info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید نامدار
category

ایستگاه اتوبوس شهید نامدار محله آزاد شهر، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید نامدار

ایستگاه اتوبوس شهید نامدار (ایستگاه اتوبوس) در محله آزاد شهر یزد و خیابان فردوسی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنجاه و هشت ایستگاه اتوبوس در محله آزاد شهر یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی باطریسازی اریا، سرویس خواب جام جم ، فروشگاه لوازم یدکی اورژینال، ایستگاه اتوبوس میهن و فروشگاه افق کورش 6264 قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید نامدار یزد

آدرس ایستگاه اتوبوس شهید نامدار یزد، شهر یزد، محله آزاد شهر است. این ایستگاه اتوبوس در شهید دهقان، ابوریحان بیرونی، فردوسی، بین فردوسی 11 و فروسی 13 قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شهید نامدار یزد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف یزد بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی علی محمد قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید نامدار واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سه راه بهارستان
  بلوار واعظ، بین بهارستان و ارشاد
 • ایستگاه اتوبوس میدان امام حسن عسکری
  بلوار گلستان غربی، میدان امام حسن عسکری
 • ایستگاه اتوبوس میدان امیرکبیر
  بلوار واعظ، بین 42 و 40
 • ایستگاه اتوبوس گاز پرسی
  شهید دهقان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید نامدار اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید نامدار در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید نامدار ندارد.
  location استان یزد، یزد، شهید دهقان، ابوریحان بیرونی، فردوسی، بین فردوسی 11 و فروسی 13
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo