info
عکس ایستگاه اتوبوس میهن
category

ایستگاه اتوبوس میهن محله آزاد شهر، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میهن

ایستگاه اتوبوس میهن (ایستگاه اتوبوس) در محله آزاد شهر یزد و خیابان فردوسی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنجاه و هشت ایستگاه اتوبوس در محله آزاد شهر یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی باطریسازی اریا، سرویس خواب جام جم ، فروشگاه لوازم یدکی اورژینال، ایستگاه اتوبوس پارک مومنین و فروشگاه افق کورش 6264 قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میهن یزد

ایستگاه اتوبوس میهن یزد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد است که در محله آزاد شهر قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در شهید دهقان، فردوسی 10، فردوسی، بین فردوسی 9 و 11 واقع شده است. ایستگاه اتوبوس میهن یزد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف یزد می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی علی محمد قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میهن یزد و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میهن واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهرک اندیشه
  شهید دهقان، بوستان، بین میدان امام حسن عسکری و دانش
 • ایستگاه اتوبوس سه راه بهارستان
  بلوار واعظ، بین بهارستان و ارشاد
 • ایستگاه اتوبوس بهزیستی
  بلوار واعظ، ولایت، بین میدان ولایت و نرجس
 • ایستگاه اتوبوس میدان امام حسن عسکری
  بلوار گلستان غربی، میدان امام حسن عسکری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میهن اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میهن در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میهن ندارد.
  neshan logo