info
عکس ایستگاه اتوبوس پایانه خاقانی
category

ایستگاه اتوبوس پایانه خاقانی تبریز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پایانه خاقانی

ایستگاه اتوبوس پایانه خاقانی (ایستگاه اتوبوس) در تبریز و خیابان خاقانی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان بهبود، کاخ موزه عمارت شهرداری (برج ساعت)، موزه علی مسیو و پاساژ بهارستان (لوازم ورزشی) و همچنین موزه آذربایجان، فروشگاه فکری (نمایندگی بوتان)، نمایندگی بوتان (ظریفساز)، مهمانپذیر گلشن و کانون فرهنگی آموزش قلم چی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو میدان ساعت، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه خاقانی تبریز

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تبریز، ایستگاه اتوبوس پایانه خاقانی تبریز است که در قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در خاقانی، بین روشنایی و امام خمینی قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف تبریز، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پایانه خاقانی تبریز عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو میدان ساعت قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس مدرس قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پایانه خاقانی تبریز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پایانه خاقانی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس محققی شرقی 102 ابتدا
  شریعتی شمالی، شهید محققی شرقی
 • ایستگاه اتوبوس اول حافظ()
  حافظ، نیروی انتظامی
 • ایستگاه اتوبوس سه راهی مارالان()
  مارالان - شهید منتظری، بین فارابی و خط ویژه
 • ایستگاه اتوبوس میرزا رضا ( آخر دانشسرا)
  دانشسرا، بین بهادری و شهید بهشتى
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایانه خاقانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه خاقانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایانه خاقانی ندارد.
  neshan logo