عکس ایستگاه دوچرخه
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه دوچرخه (محله آزادشهر، مشهد)

ایستگاه دوچرخه
5.0
1 رای
استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، بزرگراه آزادی، آزادی 36

موقعیت ایستگاه دوچرخه در محله آزادشهر مشهد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه دوچرخه (ایستگاه دوچرخه) در محله آزادشهر مشهد و بزرگراه آزادی، آزادی 36 واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه دوچرخه در محله آزادشهر مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تصفیه آب ابریشم توس (توس فیلتر)، آموزشگاه رانندگی آزمون، تعویض روغن سادات شعبه 2، نان بخارپز و داروخانه صباغ گل قرار گرفته است.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خراسان رضوی، مشهد، بزرگراه آزادی، آزادی 36


سایر ایستگاه‌های دوچرخه که در محدوده ایستگاه دوچرخه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه دوچرخه بایدو تقاطع امامت و آموزگار
  بلوار آموزگار، تقاطع بلوار امامت
 • ایستگاه دوچرخه
  (5.0)
  بزرگراه آزادی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط میبدی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه دوچرخه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  عمومی دوچرخه ایستگاه

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه دوچرخه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه دوچرخه ندارد.
  neshan logo