info
عکس مجتمع ورزشی خانه هندبال
category

مجتمع ورزشی خانه هندبال محله نمایشگاه بین المللی، تهران

سالن و مجموعه ورزشی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مجتمع ورزشی خانه هندبال

مجتمع ورزشی خانه هندبال (سالن و مجموعه ورزشی) در محله نمایشگاه بین المللی تهران واقع شده است. این مجتمع یکی از بیست و یک مجموعه ورزشی در محله نمایشگاه بین المللی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موزه ورزش و همچنین فدراسیون هندبال، کترینگ کالوشه، موسسه سروش رسانه، استخر چهارفصل (روباز) باشگاه انقلاب تهران و در غربی باشگاه انقلاب قرار گرفته است.
سایر سالن‌های ورزشی که در محدوده مجتمع ورزشی خانه هندبال واقع شده‌اند:

 • سالن تنیس روی میز سازمان صدا و سیما
  بزرگراه کردستان، بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی، ولیعصر
 • مجموعه آفتاب
  بزرگراه کردستان
 • زمین فوتبال باشگاه صداوسیما
 • سالن بدن سازی باشگاه صداوسیما
  بزرگراه کردستان، بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی، ولیعصر
 • باشگاه ورزشی جام جم
  بزرگراه کردستان، بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی، ولیعصر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مجتمع ورزشی خانه هندبال اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مجتمع ورزشی خانه هندبال در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مجتمع ورزشی خانه هندبال ندارد.
  neshan logo