info
عکس ایستگاه اتوبوس آتی ساز
category

ایستگاه اتوبوس آتی ساز محله نمایشگاه بین المللی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس آتی ساز

ایستگاه اتوبوس آتی ساز (ایستگاه اتوبوس) در محله نمایشگاه بین المللی تهران و بزرگراه شهید چمران واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله نمایشگاه بین المللی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پارکینگ هتل پارسیان اوین، کافه رستوران بیزیم لانژ، ایستگاه اتوبوس آتی ساز، موسسه تحقیقات، آموزش و پیشگیری سرطان و درب ورودی غربی نمایشگاه بین المللی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس آتی ساز تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس آتی ساز تهران، شهر تهران، محله نمایشگاه بین المللی است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شهید چمران قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس آتی ساز تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

آژانس گلستان هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس آتی ساز تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده آتی ساز واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بازار روز
  بزرگراه شهید چمران، کرمی، درکه
 • ایستگاه اتوبوس نمایشگاه
  بزرگراه شهید چمران
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس آتی ساز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس آتی ساز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس آتی ساز ندارد.
  neshan logo