info
عکس ایستگاه اتوبوس بنفشه نهم
category

ایستگاه اتوبوس بنفشه نهم محله گلستان، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بنفشه نهم

ایستگاه اتوبوس بنفشه نهم (ایستگاه اتوبوس) در محله گلستان تهران و خیابان بنفشه نهم شمالی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و شش ایستگاه اتوبوس در محله گلستان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید باران و همچنین میدان اتریش، رادیولوژی گلها، آش وحلیم بابا عبدی، کافه بیلیارد و مشاورین مسکن رسام قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بنفشه نهم تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس بنفشه نهم تهران است که در محله گلستان قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در زینعلی، بنفشه نهم شمالی، بین میدان اتریش و گلفام واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بنفشه نهم تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاپ تاکسی قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بنفشه نهم تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بنفشه نهم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شباهنگ
  هوانیروز، سی و پنج متری گلها
 • ایستگاه اتوبوس سروستان نهم
  بلوار هاشم زاده، سروستان نهم غربی، بعد از هجده متری سروستان
 • ایستگاه اتوبوس پل آزادگان
  بزرگراه آیت الله مهدوی کنی، بلوار شهرکرد، گلبانگ، زیبادشت
 • ایستگاه اتوبوس سروستان هشتم
  بلوار هاشم زاده، سروستان هشتم، بین شارستان و هجده متری سروستان
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه سروش
  هوانیروز، سی و پنج متری گلها
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بنفشه نهم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بنفشه نهم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بنفشه نهم ندارد.
  neshan logo