info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه سروش
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه سروش محله گلستان، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه سروش

ایستگاه اتوبوس مدرسه سروش (ایستگاه اتوبوس) در محله گلستان تهران و خیابان سی و پنج متری گلها واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و شش ایستگاه اتوبوس در محله گلستان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع طلا و جواهر برلیان و همچنین فروشگاه افق کوروش، پیتزا تامسین، شیرینی فروشی امیرکبیر، کلینیک دندانپزشکی صدف و مرکز تخصصی ماساژ ماهور قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه سروش تهران

ایستگاه اتوبوس مدرسه سروش تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله گلستان پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به هوانیروز، سی و پنج متری گلها بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مدرسه سروش تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تک تاکسی قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مدرسه سروش تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدرسه سروش واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بنفشه هشتم
  زینعلی، بنفشه هشتم غربی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه نرجس
  بلوار هاشم زاده، امیرکبیر، تقاطع گلبهار
 • ایستگاه اتوبوس شانزده متری گلستان
  بزرگراه آیت الله مهدوی کنی، یاس سوم، یاسمن، شانزده متری گلستان
 • ایستگاه اتوبوس بوستان گلبرگ
  بلوار جدی اردبیلی، سی و پنج متری گلها، شانزده متری گلستان، بین سایه دوم و ولیعصر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه سروش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه سروش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه سروش ندارد.
  neshan logo