info
عکس ایستگاه اتوبوس شانزده متری گلستان
category

ایستگاه اتوبوس شانزده متری گلستان محله گلستان، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شانزده متری گلستان

ایستگاه اتوبوس شانزده متری گلستان (ایستگاه اتوبوس) در محله گلستان تهران و خیابان شانزده متری گلستان واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و شش ایستگاه اتوبوس در محله گلستان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی انجمن دفاتر کفالت استان تهران، زبرا تاش، سرویس بهداشتی، میدان فولادوند و برنج مرتضی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شانزده متری گلستان تهران

در شهر تهران، محله گلستان ، ایستگاه اتوبوس شانزده متری گلستان تهران قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه آیت الله مهدوی کنی، یاس سوم، یاسمن، شانزده متری گلستان بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس شانزده متری گلستان تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاپ تاکسی قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس شانزده متری گلستان تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شانزده متری گلستان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شبرنگ
  هوانیروز، سی و پنج متری گلها
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه سروش
  هوانیروز، سی و پنج متری گلها
 • ایستگاه اتوبوس شهرک نیروی انتظامی
  بلوار جدی اردبیلی
 • ایستگاه اتوبوس درمانگاه ارم
  دهکده المپیک، زیبادشت، نرسیده به میدان لاله
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شانزده متری گلستان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شانزده متری گلستان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شانزده متری گلستان ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه آیت الله مهدوی کنی، یاس سوم، یاسمن، شانزده متری گلستان
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo