info
عکس ایستگاه اتوبوس یاس نهم
category

ایستگاه اتوبوس یاس نهم محله گلستان، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس یاس نهم

ایستگاه اتوبوس یاس نهم (ایستگاه اتوبوس) در محله گلستان تهران و خیابان یاس نهم واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و شش ایستگاه اتوبوس در محله گلستان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی اداره گاز، عطاری شفای هومر، سرویس بهداشتی، نانوایی بربری ماشینی گلستان و برنج مرتضی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس یاس نهم تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس یاس نهم تهران، شهر تهران، محله گلستان است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه آیت الله مهدوی کنی، یاس سوم، یاسمن، یاس نهم، بین 18 متری یاس و میدان فولادوند است. ایستگاه اتوبوس یاس نهم تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاپ تاکسی قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده یاس نهم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سروستان
  زینعلی، بین سروستان هفتم و سروستان ششم
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه امام علی
  هوانیروز، بین پینار و شهید مروتی
 • ایستگاه اتوبوس مسجد
  هوانیروز، بین گلناز و گلرنگ
 • ایستگاه اتوبوس بنفشه هشتم
  زینعلی، بنفشه هشتم غربی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس یاس نهم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس یاس نهم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس یاس نهم ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه آیت الله مهدوی کنی، یاس سوم، یاسمن، یاس نهم، بین 18 متری یاس و میدان فولادوند
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo