info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه امام علی
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه امام علی محله شهرک صدرا، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه امام علی

ایستگاه اتوبوس مدرسه امام علی (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک صدرا تهران و خیابان هوانیروز واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و دو ایستگاه اتوبوس در محله شهرک صدرا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید پوشاک اسلامی گل یاس و همچنین شیرینی الف (شعبه هوانیروز)، مسجد امام علی (ع)، سعید باربیکیو، مسکن عرب عامری و بانک آینده (شعبه شهرک راه آهن) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه امام علی تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس مدرسه امام علی تهران، شهر تهران، محله شهرک صدرا است. این ایستگاه اتوبوس در هوانیروز، بین پینار و شهید مروتی قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مدرسه امام علی تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی صدرا تاکسی واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه امام علی تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدرسه امام علی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس خاتم الانبیا
  بلوار علیمرادی
 • ایستگاه اتوبوس یاس نهم
  بزرگراه آیت الله مهدوی کنی، یاس سوم، یاسمن، یاس نهم، بین 18 متری یاس و میدان فولادوند
 • ایستگاه اتوبوس صدرا
  حسن یزدانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه امام علی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه امام علی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه امام علی ندارد.
  neshan logo