info
عکس بانک رفاه شعبه فرمانداری
category

بانک رفاه شعبه فرمانداری محله فیروز آبادی، ری

درباره‌ی بانک رفاه شعبه فرمانداری

بانک رفاه شعبه فرمانداری (بانک) در محله فیروز آبادی ری و خیابان کمیل واقع شده است. این مکان یکی از شش بانک در محله فیروز آبادی ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ وکیل و همچنین موسسه انفورماتیک کاشی زاده، دندان پزشکی سی و دو مروارید، کبابی اصیل ری، فست فود 20 و خدمات الکترونیک نیروهای مسلح تعویض دفترچه قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک رفاه شعبه فرمانداری

آدرس بانک رفاه شعبه فرمانداری، شهر ری، محله فیروز آبادی، است. یکی از بانک‌های محله فیروز آبادی که مشتریان زیادی دارد، بانک رفاه شعبه فرمانداری است. در محدوده این بانک، بانک‌های دیگری هم هستند که از بین آن‌ها می‌توان به بانک سپه، بانک مسکن شعبه مرکزی شهرری و بانک مسکن اشاره کرد. شما می‌توانید از خدمات خودپرداز این بانک هم استفاده کنید.

چطور به بانک رفاه شعبه فرمانداری برویم؟

شما می‌توانید با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی به این بانک بروید. این مکان در نزدیکی ایستگاه مترو شهر ری قرار دارد. نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس به بانک رفاه شعبه فرمانداری ایستگاه اتوبوس میدان نماز می‌باشد.

از طریق اپلیکیشن نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به این بانک را انتخاب کنید. علاوه بر این، شما می‌توانید اطلاعات دیگری هم از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر دیگر کاربران در مورد خدمت‌رسانی در این بانک، از طریق نشان قابل دسترسی است. به یاد داشته باشید اگر به بانک رفاه شعبه فرمانداری مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.

اطلاعات دقیق بانک رفاه شعبه فرمانداری را در ادامه می‌بینید. در محدوده این بانک خودپردازها و بانک‌های دیگری نیز وجود دارند که در ادامه فهرست آن‌ها را مشاهده می‌کنید.

سایر بانک‌های که در محدوده بانک رفاه شعبه فرمانداری واقع شده‌اند:

 • بانک سپه
  امام حسین، بین امیر آبادی و خسرو ساوجی
 • بانک مسکن شعبه مرکزی شهرری
  قم، بین پورسلیمانی و غیبی
 • بانک مسکن
  قم، بین پورسلیمانی و غیبی
 • بانک سرمایه
  قم، برادران
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط alireza77754 (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ دوشنبه 28 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک رفاه شعبه فرمانداری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 28 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک رفاه شعبه فرمانداری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک رفاه شعبه فرمانداری ندارد.
  neshan logo