info
عکس مطب دندانپزشکی دکتر زمانی
category

مطب دندانپزشکی دکتر زمانی محله دیباجی - فرمانیه، تهران

مرکز دندان‌پزشکی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مطب دندانپزشکی دکتر زمانی

مطب دندانپزشکی دکتر زمانی (مرکز دندان‌پزشکی) در محله دیباجی - فرمانیه تهران و خیابان موحد دانش (اقدسیه) واقع شده است. این مرکز یکی از ده دندان پزشکی در محله دیباجی - فرمانیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه نقشه تهران و پارک سنتر و همچنین رستوران اقدسیه، حلیم صبا، بستنی عمو حسین، مسجد جامع امام جعفر صادق (ع) و قنادی اقدسیه قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مرکز به ایستگاه مترو اقدسیه، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز دندان‌پزشی که در محدوده مطب دندانپزشکی دکتر زمانی واقع شده‌اند:

 • کلینیک دندانپزشکی ملورین
  پاسداران، رضایی
 • کلینیک دندانپزشکی دکتر صفی نیا
  پاسداران
 • دندانپزشکی آپادانا
  جهانبخش نژاد، بین سباری و بوستان
 • دندانپزشکی نگین اقدسیه
  پاسداران، بوستان، نیلوفر
 • مطب دکترداریوش حمیدزاده
  بزرگراه ارتش، موحد دانش (اقدسیه)، لنگری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط آرام (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مطب دندانپزشکی دکتر زمانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مطب دندانپزشکی دکتر زمانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مطب دندانپزشکی دکتر زمانی ندارد.
  neshan logo