info
عکس ایستگاه اتوبوس دبیرستان 17 شهریور
category

ایستگاه اتوبوس دبیرستان 17 شهریور محله چهار منار، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دبیرستان 17 شهریور

ایستگاه اتوبوس دبیرستان 17 شهریور (ایستگاه اتوبوس) در محله چهار منار یزد و بلوار دولت آباد واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله چهار منار یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی گروه مهندسی حامی رایان فناور پارس، شیرینی سازی شریفی، فروشگاه موتورسیکلت سامان، نانوایی احمد حامد و فروشگاه سپهر ابزار قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دبیرستان 17 شهریور یزد

در شهر یزد، محله چهار منار ، ایستگاه اتوبوس دبیرستان 17 شهریور یزد قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار دولت آباد، بین شهید سبحانی و انقلاب قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس دبیرستان 17 شهریور یزد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف یزد می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی لاله قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس دبیرستان 17 شهریور یزد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دبیرستان 17 شهریور واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چهارراه بعثت
  بلوار امامزاده جعفر، بین بعثت و امامزاده جعفر 14
 • ایستگاه اتوبوس مسجد مهدیه
  بلوار شهید مطهری، مطهری 22
 • ایستگاه اتوبوس تعمیرگاه
  بلوار شهید مطهری، بلوار 22 بهمن، بین 22 بهمن 17 و 22 بهمن 19
 • ایستگاه اتوبوس مخابرات یزد
  بلوار شهید مطهری، غربی مطهری، بین مطهری 42 و 12 متری حجرت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط sakhvid.♡ (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دبیرستان 17 شهریور اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دبیرستان 17 شهریور در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دبیرستان 17 شهریور ندارد.
  neshan logo