info
عکس ایستگاه اتوبوس هواشناسی
category

ایستگاه اتوبوس هواشناسی محله آزاد شهر، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس هواشناسی

ایستگاه اتوبوس هواشناسی (ایستگاه اتوبوس) در محله آزاد شهر یزد و خیابان آزادگان واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنجاه و هشت ایستگاه اتوبوس در محله آزاد شهر یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی کودک آبنبات چوبی و مجتمع تجاری اداری تفریحی خلیج فارس و همچنین نانوایی بربری، کفش خاص، اداره کل هواشناسی استان یزد، موبایل ۲۴ و بیمه ایران نمایندگی صالحی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس هواشناسی یزد

آدرس ایستگاه اتوبوس هواشناسی یزد، شهر یزد، محله آزاد شهر است. آدرس این ایستگاه اتوبوس آزادگان، بین 20 آزادگان و 18/1 شهید محمدرضا اشرف پور می‌باشد. ایستگاه اتوبوس هواشناسی یزد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف یزد می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس هواشناسی یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده هواشناسی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کلنیک امیر
  شهید خلیل حسن بیگی، 17 شهریور، بین ابوالفضلی و رسالت
 • ایستگاه اتوبوس جهانفر
  شهید خلیل حسن بیگی، بین بلوار وحدت و گلستان
 • ایستگاه اتوبوس گاز پرسی
  شهید دهقان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس هواشناسی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس هواشناسی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس هواشناسی ندارد.
  neshan logo