info
عکس ایستگاه اتوبوس پله اول
category

ایستگاه اتوبوس پله اول محله یوسف آباد، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پله اول

ایستگاه اتوبوس پله اول (ایستگاه اتوبوس) در محله یوسف آباد تهران و خیابان ولیعصر واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هشت ایستگاه اتوبوس در محله یوسف آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان محب کوثر و مجتمع تجاری شهاب و همچنین رستوران نایب ساعی، هتل سیمرغ تهران، پمپ بنزین ساعی 153، کباب سرای منصور و کارگزاری بانک ملی ایران قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پله اول تهران

در شهر تهران، محله یوسف آباد ، ایستگاه اتوبوس پله اول تهران قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به ولیعصر، بین دل افروز و کوزه گر بروید. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس پله اول تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو میرزای شیرازی قرار گرفته است. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس اوج دنیا واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پله اول تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پله اول واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین
  میرزای شیرازی، بین پانزدهم و مسیحی
 • ایستگاه اتوبوس میدان سید جلال الدین اسد آبادی
  میدان سید جمال الدین اسدآبادی
 • ایستگاه اتوبوس دو راهی یوسف آباد
  ولیعصر، بین یکم و اسدآبادی
 • ایستگاه اتوبوس سوپر
  بزرگراه کردستان، شریفی، مهرام، بین سی و سوم و سی و دوم
 • ایستگاه اتوبوس فرهنگ مدبر
  بزرگراه کردستان، حسین پور، مهرام، بین سی و چهارم و سی و ششم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پله اول اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پله اول در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پله اول ندارد.
  neshan logo