info
عکس سوپر مارکت عسل
category

سوپر مارکت عسل محله اسکندری، تهران

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپر مارکت عسل

سوپر مارکت عسل (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله اسکندری تهران و خیابان شکوفه واقع شده است. این فروشگاه یکی از هجده سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله اسکندری تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه تیمورتاش (موزه دانشگاه جنگ) و پاساژ برج گردون و همچنین فروشگاه اتکا، تهیه غذای مبین، تولیدی لباس زیر خَدیو، منطقه برق فارابی و نانوایی تافتون قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو رودکی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر مارکت عسل واقع شده‌اند:

 • سوپر مارکت معنوی
  نواب صفوی، دامپزشکی، خوش جنوبی، جهانشیری
 • یاران دریان دیلمان
  جمهوری اسلامی، نوفَلاح، دیلمان، بین سوم و دوم
 • هایمارت - فروشگاه ارزانسرای شاپور
  آزادی، رودکی شمالی، طاهر
 • سوپرمارکت
  نواب صفوی، دامپزشکی، بین خوش و مبشر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط VAHID 125 (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر مارکت عسل اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر مارکت عسل در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر مارکت عسل ندارد.
  neshan logo