info
عکس سوپر مارکت
category

سوپر مارکت محله جمالزاده، تهران

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپر مارکت

سوپر مارکت (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله جمالزاده تهران و خیابان زرین قدم واقع شده است. این فروشگاه یکی از دوازده سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله جمالزاده تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه استاد حسین بهزاد و پاساژ مهستان و همچنین مسجد ولیعصر (عج)، کلینیک توانبخشی و توانمندسازی عصبی توانش، فست فود پارسینا، داروخانه جاودان و دفتر خدمات الکترونیک قضایی روحانی نیا قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو ميدان حر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر مارکت واقع شده‌اند:

 • سوپر مارکت ایلیا
  جمهوری اسلامی، اسکندری جنوبی، بین ناصری و سهیلی
 • سوپر مارکت نوین
  جمهوری اسلامی، اسکندری جنوبی، بین ناصری و سهیلی
 • سوپر مارکت عسل
  بزرگراه نواب صفوی، شکوفه، بین اسکندری و اول
 • سوپر امین
  امام خمینی، اسکندری جنوبی، بوستان سعدی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Moji (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر مارکت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر مارکت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر مارکت ندارد.
  neshan logo