info
عکس کبابی گلپایگانی حامد
category

کبابی گلپایگانی حامد محله جمالزاده، تهران

کباب و حلیم‌فروشی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی کبابی گلپایگانی حامد

کبابی گلپایگانی حامد (کباب و حلیم‌فروشی) در محله جمالزاده تهران و خیابان کارگر جنوبی واقع شده است. این کبابی یکی از هفت کباب و حلیم‌فروشی در محله جمالزاده تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه استاد حسین بهزاد و پاساژ مهستان و همچنین میدان انقلاب، بانک کتاب مارکا، فست فود شیلا، ایران تایپیست و آموزشگاه پارسه قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این کبابی به ایستگاه مترو میدان انقلاب، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر غذاخوری‌های که در محدوده کبابی گلپایگانی حامد واقع شده‌اند:

 • کبابسرای باستان
  جمهوری اسلامی، باستان، بین شهید ملا علی و آذربایجان
 • کبابسرای درویش
  (5.0)
  آزادی، والعصر، بین بزمه و بهشت
 • جگرکی و کبابی اردبیل
  (5.0)
  آزادی، بین یاراحمدی و والعصر
 • چلو کبابی رهگذر بناب آذربایجان
  (2.0)
  جمهوری اسلامی، جمالزاده، بین مهاجر و افشار
 • کباب سنتی بزرگمهر
  (4.0)
  ولیعصر، بزرگمهر
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کبابی گلپایگانی حامد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کبابی گلپایگانی حامد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کبابی گلپایگانی حامد ندارد.
  neshan logo