info
عکس ایستگاه اتوبوس گلشناس
category

ایستگاه اتوبوس گلشناس محله آهنگ غربی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس گلشناس

ایستگاه اتوبوس گلشناس (ایستگاه اتوبوس) در محله آهنگ غربی تهران و خیابان گل شناس واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و دو ایستگاه اتوبوس در محله آهنگ غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سه شنبه بازار و همچنین شیرینی تیک و تیک، دبیرستان پسرانه فروغ شهادت، کباب و جوجه کباب سید، کافه پلونیا و پارک شباب قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو چهل تن دولاب (بزرگراه شهید محلاتی)، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس گلشناس تهران

ایستگاه اتوبوس گلشناس تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله آهنگ غربی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه امام علی، گل شناس، نرسیده به گلخن قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس گلشناس تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

ایستگاه مترو چهل تن دولاب (بزرگراه شهید محلاتی) نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس میلاد قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس گلشناس تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده گلشناس واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پایانه محلاتی م هفت تیر
  محلاتی
 • ایستگاه اتوبوس امیر سلیمانی
  خاوران، بین شهید شیرازی و امیر سلیمانی
 • ایستگاه اتوبوس پایانه شهید محلاتی تخلیه
  محلاتی
 • ایستگاه اتوبوس شاهین
  بزرگراه محلاتی، بعد از ارجمندی راد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس گلشناس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس گلشناس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس گلشناس ندارد.
  neshan logo