info
عکس ایستگاه اتوبوس شریفی
category

ایستگاه اتوبوس شریفی محله شاهین، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شریفی

ایستگاه اتوبوس شریفی (ایستگاه اتوبوس) در محله شاهین تهران و کنارگذر بزرگراه امام علی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله شاهین تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی چند شنبه بازار محلی و همچنین پمپ بنزین پترو صدف جایگاه ۲۶۰، ضبط باند و دزدگیر علی حیدری، هنرستان شهید کمال وجودی، ایستگاه 117 آتش نشانی و آکواریوم شارک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شریفی تهران

ایستگاه اتوبوس شریفی تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله شاهین قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه امام علی، بین شریفی و نادعلی قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شریفی تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو چهل تن دولاب در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس یاران واقع شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شریفی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شریفی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان امام حسن مجتبی
  پاسدار گمنام
 • ایستگاه اتوبوس مخبر
  بزرگراه محلاتی، بعد از پل محلاتی
 • ایستگاه اتوبوس گلشناس
  کیانی، گل شناس
 • ایستگاه اتوبوس کرمان شرقی
  بزرگراه امام علی، بین کرمان و کارن
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شریفی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شریفی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شریفی ندارد.
  neshan logo