info
عکس ایستگاه اتوبوس گورستان شهید عابدی
category

ایستگاه اتوبوس گورستان شهید عابدی (محله رحمت آباد پایین، حمیدیا)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس گورستان شهید عابدی

ایستگاه اتوبوس گورستان شهید عابدی (ایستگاه اتوبوس) در محله رحمت آباد پایین حمیدیا و بلوار شهید دشتی واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله رحمت آباد پایین حمیدیا می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تصفیه آب دنا و همچنین هتل آپارتمان بهار یزد، پوشاک نوین جامه، گلزارشهدای رحمت آباد، پایگاه مرکز سلامت رحمت آباد (حمیدیا) و پخش ظروف یکبار مصرف ابریشمی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس گورستان شهید عابدی حمیدیا

ایستگاه اتوبوس گورستان شهید عابدی حمیدیا در شهر حمیدیا، محله رحمت آباد پایین و قرار دارد. ایستگاه اتوبوس گورستان شهید عابدی حمیدیا محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف حمیدیا می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین آژانس ارابه را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس گورستان شهید عابدی حمیدیا و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده گورستان شهید عابدی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مجتمع سیدالشهدا
  بلوار پاسداران
 • ایستگاه اتوبوس آریا
  بلوار پاسداران، بین پاسداران 49 و 51
 • ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین
  بلوار شهید دشتی، بین بلوار ارتش و میدان محمد رسول الله
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس گورستان شهید عابدی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس گورستان شهید عابدی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس گورستان شهید عابدی ندارد.
  neshan logo