info
عکس ایستگاه اتوبوس هاشمی رفسنجانی ۱
category

ایستگاه اتوبوس هاشمی رفسنجانی ۱ محله یوسفیه، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس هاشمی رفسنجانی ۱

ایستگاه اتوبوس هاشمی رفسنجانی ۱ (ایستگاه اتوبوس) در محله یوسفیه مشهد و کنارگذر بزرگراه هاشمی رفسنجانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله یوسفیه مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی توقفگاه عمومی ناوگان باری نمایشگاه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس هاشمی رفسنجانی ۱ مشهد

در شهر مشهد، محله یوسفیه ، ایستگاه اتوبوس هاشمی رفسنجانی ۱ مشهد قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه هاشمی رفسنجانی است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس هاشمی رفسنجانی ۱ مشهد عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف مشهد بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی اژانس آریانا قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس هاشمی رفسنجانی ۱ مشهد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس هاشمی رفسنجانی ۱

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  جمعه 15 تیر ماه 1403

  بدترین ایستگاهی که هیچی نداره، فقط یک تابلو گذاشتن، نه سقف داره نه صندلی که حتی بتونی بشینی و اتوبوس هاش هم خیلی دیر میاد ‌افتضاححححححححححححح

  1

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده هاشمی رفسنجانی ۱ واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس فارغ التحصیلان 18
  بلوار فارغ التحصیلان، بین فارغ التحصیلان 18 و 20
 • ایستگاه اتوبوس معلم 83
  بلوار معلم، بلوار استاد فرشچیان
 • ایستگاه اتوبوس فارغ التحصیلان 17
  (5.0)
  بلوار فارغ التحصیلان، بین فارغ التحصیلان 15 و 17
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 18 تیر ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس هاشمی رفسنجانی ۱ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 18 تیر ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس هاشمی رفسنجانی ۱ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس هاشمی رفسنجانی ۱ ندارد.
  neshan logo