info
عکس ایستگاه اتوبوس فارغ التحصیلان 18
category

ایستگاه اتوبوس فارغ التحصیلان 18 محله فارغ التحصیلان، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فارغ التحصیلان 18

ایستگاه اتوبوس فارغ التحصیلان 18 (ایستگاه اتوبوس) در محله فارغ التحصیلان مشهد و بلوار فارغ التحصیلان واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله فارغ التحصیلان مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی خشت و خورشید خراسان و همچنین شیرینی خروس قندی - شعبه یک (مرکزی)، موسسه فرهنگی هنری خرد سرای فردوسی، تنظیم موتور اتومبیل ایمان، نانوایی و بوستان پژوهش قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فارغ التحصیلان 18 مشهد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد، ایستگاه اتوبوس فارغ التحصیلان 18 مشهد است که در محله فارغ التحصیلان قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار فارغ التحصیلان، بین فارغ التحصیلان 18 و 20 بروید. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس فارغ التحصیلان 18 مشهد عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف مشهد بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو اقبال لاهوری است. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس افروز قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس فارغ التحصیلان 18 مشهد و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فارغ التحصیلان 18 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آموزگار 77
  شهید ستاری، بلوار آموزگار، بین آموزگار 75 و 77
 • ایستگاه اتوبوس باغ گلها
  شهید ستاری، بلوار آموزگار، بین آموزگار 72 و 77
 • ایستگاه اتوبوس هاشمی رفسنجانی ۱
  بزرگراه هاشمی رفسنجانی
 • ایستگاه اتوبوس آموزگار 80
  بلوار دندانپزشکان، بلوار آموزگار، بین آموزگار 78 و 80
 • ایستگاه اتوبوس معلم 83
  بلوار معلم، بلوار استاد فرشچیان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فارغ التحصیلان 18 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فارغ التحصیلان 18 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فارغ التحصیلان 18 ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار فارغ التحصیلان، بین فارغ التحصیلان 18 و 20
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo