info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان توحید
category

ایستگاه اتوبوس میدان توحید محله سعد آباد، مشهد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان توحید

ایستگاه اتوبوس میدان توحید (ایستگاه اتوبوس) در محله سعد آباد مشهد و بلوار سپهبد قرنی واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله سعد آباد مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فوق تخصصی دکتر شیخ و مجتمع تجاری رضا و همچنین آجیل برادران حسینی شعبه مرکزی، میدان توحید (دروازه قوچان)، سیراب و شیردان حاج یعقوب، داروخانه دکتر دقیقی و آکواریوم صدف قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان توحید مشهد

ایستگاه اتوبوس میدان توحید مشهد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد است که در محله سعد آباد قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار سپهبد قرنی، بین قرنی 2 و میدان توحید می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس میدان توحید مشهد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از مشهد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو سعدی نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین شما می‌توانید تاکسی پویا را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس میدان توحید مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس میدان توحید

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  شنبه 25 فروردین ماه 1403

  اشتباه زیاد داره عمل کرد ضعیف

 • avatar
  کاربر نشان
  چهارشنبه 11 بهمن ماه 1402

  خوبه


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان توحید واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید مطهری شمالی 26
  مطهری شمالی، بین مطهری 26 و مطهری 28
 • ایستگاه اتوبوس شهید مطهری شمالی 16
  مطهری شمالی، بین مطهری 14 و مطهری 16
 • ایستگاه اتوبوس شهید مطهری جنوبی 15
  مطهری جنوبی، بین مطهری 13 و 15
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 26 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان توحید اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 26 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان توحید در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان توحید ندارد.
  neshan logo