info
عکس ایستگاه اتوبوس بوستان
category

ایستگاه اتوبوس بوستان اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بوستان

ایستگاه اتوبوس بوستان (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان انقلاب اسلامی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کافه میس، سرزمین سوخاری مرکزی، موبایل آسانا ، سوپر مارکت هزار و یک شب و زمین بسکتبال قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بوستان اصفهان

آدرس ایستگاه اتوبوس بوستان اصفهان، شهر اصفهان، محله ملک شهر است. این ایستگاه اتوبوس در انقلاب اسلامی، بین غدیر 16 و دکتر شریعتی قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بوستان اصفهان عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اصفهان دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

ایستگاه مترو مفتح نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین شما می‌توانید تاکسی پرواز را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بوستان اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بوستان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کوی عتیق
  آزادگان (شهید ابوترابی)
 • ایستگاه اتوبوس میدان شهید ابوترابی
  شهید مطهری، بین گلستان و هدایت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بوستان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بوستان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بوستان ندارد.
  neshan logo