info
عکس ایستگاه اتوبوس آزادگانعکس ایستگاه اتوبوس آزادگان
category

ایستگاه اتوبوس آزادگان (محله امیرآباد، تهران)

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس آزادگان

موقعیت ایستگاه اتوبوس آزادگان در محله امیرآباد تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس آزادگان (ایستگاه اتوبوس) در محله امیرآباد تهران و خیابان آزادگان واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و شش ایستگاه اتوبوس در محله امیرآباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فرابین و همچنین دکتر علیرضا فرهمندی، مهندسین مشاور سازه پردازی ایران - دفتر مرکزی، باشگاه بدنسازی پرسیس، 22 سوپر مارکت و سوپرمارکت طاق بستان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس آزادگان

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس آزادگان است که در محله امیرآباد خیابان آزادگان قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به آزادگان، بین دبستان و بیست و دوم بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس آزادگان عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس رز قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس آزادگان و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده آزادگان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ایرانشناسی
  شیخ بهائی، بین همت و ایرانشناسی
 • ایستگاه اتوبوس هفتم
  اسدآبادی، بین پنجاه و چهارم و پنجاه و دوم
 • ایستگاه اتوبوس میدان فرهنگ
  بزرگراه کردستان، سی ونهم، چهلم، اسدآبادی، بین سی و هشتم و سی و ششم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس آزادگان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس آزادگان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس آزادگان ندارد.
  neshan logo