info
عکس ایستگاه اتوبوس پایانه خاوران پایانه والفجر
category

ایستگاه اتوبوس پایانه خاوران پایانه والفجر محله بلوار ابوذر - آهنگ، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پایانه خاوران پایانه والفجر

ایستگاه اتوبوس پایانه خاوران پایانه والفجر (ایستگاه اتوبوس) در محله بلوار ابوذر - آهنگ تهران و خیابان خاوران واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و شش ایستگاه اتوبوس در محله بلوار ابوذر - آهنگ تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید ترمینال خاوران و همچنین پایانه مسافربری خاوران، پوشاک کده، دبیرستان نمونه دولتی 17 شهریور، پلیس راهنمایی و رانندگی منطقه 15 و تالار پذیرایی قصر الماس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه خاوران پایانه والفجر تهران

در شهر تهران، محله بلوار ابوذر - آهنگ ، ایستگاه اتوبوس پایانه خاوران پایانه والفجر تهران قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس خاوران، نزدیک به تقاطع فاضل بجستانی (مسلم) می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پایانه خاوران پایانه والفجر تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس شقایق واقع شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پایانه خاوران پایانه والفجر تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پایانه خاوران پایانه والفجر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین
  خاوران، بین اعظمی و هاشمی
 • ایستگاه اتوبوس الزهرا
  بلوار ابوذر، بین نعمتی و خوش گشت
 • ایستگاه اتوبوس خیابان سوم
  بزرگراه بسیج، نراقی، 15 متری یکم (علیرضایی)، بین رحمانی و زارعی
 • ایستگاه اتوبوس ولیعصر
  بزرگراه بسیج، بین غفاری و اصغری راد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایانه خاوران پایانه والفجر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه خاوران پایانه والفجر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایانه خاوران پایانه والفجر ندارد.
  neshan logo