info
عکس ایستگاه اتوبوس کهن
category

ایستگاه اتوبوس کهن محله دهقان، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کهن

ایستگاه اتوبوس کهن (ایستگاه اتوبوس) در محله دهقان تهران و خیابان مدنی واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله دهقان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید و فروش تاکسی و همچنین مرکز مخابرات شهید نظری، مسجد امام حسن مجتبی (ع)، دبیرستان دخترانه زهره بنیانیان، درمانگاه امام حسن مجتبی (ع) و فست‌فود زرین قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کهن تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس کهن تهران است که در محله دهقان قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در مدنی، بین شریفی نژاد و شهرزاد قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس کهن تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو شهید مدنی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس شقایق کد۲۹۷ قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس کهن تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کهن واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چهارراه سبلان
  مدنی، فتاحی، بین سرباز و مسعود بخت آزاد
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان
  دماوند
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کهن اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کهن در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کهن ندارد.
  neshan logo