info
عکس ایستگاه اتوبوس اصلاح نژاد
category

ایستگاه اتوبوس اصلاح نژاد محله اصلاح نژاد، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس اصلاح نژاد

ایستگاه اتوبوس اصلاح نژاد (ایستگاه اتوبوس) در محله اصلاح نژاد شیراز و خیابان اصلاح نژاد واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهار ایستگاه اتوبوس در محله اصلاح نژاد شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان مادر و کودک شوشتری و بازارچه استقلال و همچنین کارگاه اشتغال ریحانه، کارواش باغ صبا، فست فودسون، فروشگاه توکلی و فروشگاه مهر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس اصلاح نژاد شیراز

ایستگاه اتوبوس اصلاح نژاد شیراز یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر شیراز است که در محله اصلاح نژاد قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به اصلاح نژاد، بین 3 و ه 5 بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس اصلاح نژاد شیراز عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از شیراز دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

ایستگاه مترو امیرکبیر نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس واقع شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس اصلاح نژاد شیراز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده اصلاح نژاد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چهارراه پانزده خرداد
  انقلاب اسلامی، بین انقلاب اسلامی 15 و 17
 • ایستگاه اتوبوس تقاطع امیرکبیر
  بلوار امیرکبیر، بین امیر کبیر 2 و 4
 • ایستگاه اتوبوس لاله
  شهید حراف، لاله، بین لاله 23 و شهید توکلی
 • ایستگاه اتوبوس چهار راه تحویلی
  شهید حراف، بین حراف 3 و لاله
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس اصلاح نژاد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس اصلاح نژاد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس اصلاح نژاد ندارد.
  neshan logo