info
عکس ایستگاه اتوبوس تقاطع امیرکبیر
category

ایستگاه اتوبوس تقاطع امیرکبیر محله آبیاری، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس تقاطع امیرکبیر

ایستگاه اتوبوس تقاطع امیرکبیر (ایستگاه اتوبوس) در محله آبیاری شیراز و بلوار امیرکبیر واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله آبیاری شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ مرسدس و همچنین بیمه پارسیان، فروشگاه نوین پارت، کباب کباب کازرون، پخش و تولید لوله و اتصالات ولیعصر و نمایندگی کروز شیراز فارس (آماد پارت) قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو امیرکبیر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس تقاطع امیرکبیر شیراز

ایستگاه اتوبوس تقاطع امیرکبیر شیراز را می‌توانید در شهر شیراز، محله آبیاری پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار امیرکبیر، بین امیر کبیر 2 و 4 است. برای دسترسی به نقاط مختلف شیراز، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس تقاطع امیرکبیر شیراز عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو امیرکبیر قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس تقاطع امیرکبیر شیراز و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده تقاطع امیرکبیر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کوچه 20 بلوار رحمت
  بلوار رحمت غربی
 • ایستگاه اتوبوس صاحب الامر
  بلوار سفیر شمالی، بین سفیر 7 و آفتاب
 • ایستگاه اتوبوس چهار راه اصلاح نژاد
  اصلاح نژاد، بین اصلاح نژاد 1 و 2
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه اصلاح نژاد
  انقلاب اسلامی، بین انقلاب اسلامی 37 و 39
 • ایستگاه اتوبوس دعایی
  بلوار رحمت شرقی، شهید سپاسی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس تقاطع امیرکبیر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس تقاطع امیرکبیر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس تقاطع امیرکبیر ندارد.
  neshan logo