عکس میدان آزادی مشاهده در نقشه نشان
category

میدان آزادی (محله پل نواب، یزد)

میدان
3.0
1 رای
استان یزد یزد استان یزد، یزد، میدان آزادی

موقعیت میدان آزادی در محله پل نواب یزد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.


میدان آزادی (میدان) در محله پل نواب یزد و میدان آزادی واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی ستاره، بیمارستان شهید رهنمون و مجتمع تجاری ستاره یزد و همچنین پارک باغ ملی، کتابفروشی چشمک، مجتمع کامپیوتر ستاک، ترمه خجسته و داروخانه دکتر حکیمی قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان یزد، یزد، میدان آزادی


سایر میدان‌های که در محدوده میدان آزادی واقع شده‌اند:

 • میدان شهید بهشتی
  (4.0)
  میدان بهشتی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی میدان آزادی یزد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد میدان آزادی یزد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه میدان آزادی یزد ندارد.
  neshan logo