info
عکس دکتر صمیمی
category

دکتر صمیمی محله باغ تخت، شیراز

درباره‌ی دکتر صمیمی

دکتر صمیمی (مطب پزشک) در محله باغ تخت شیراز و بلوار هجرت واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این مطب یکی از شش مطب پزشک در محله باغ تخت شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستلن میرحسینی و بازارچه بهشت و همچنین پست اطلسی، فروشگاه درگاه، هتل اطلس، فست فود وینگ استاپ و عمارت زیبایی سارای قرار گرفته است.نظرات کاربران در مورد دکتر صمیمی

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  مسعود
  چهارشنبه 27 اسفند ماه 1399

  دکتر صمیمی تنها داروخانه شبانه روزی واقع در محدوده اطلسی و پایتخت، عالی وکاربلد ومشاوره رشد وتغذیه را داشته، پیشنهاد میشه به همه..


سایر پزشکان که در محدوده دکتر صمیمی واقع شده‌اند:

 • مطب دکتر ترابی
  بلوار جمهوری اسلامی، جمهوری اسلامی17
 • دکتر علی اکبر کدیور متخصص مغز و اعصاب
  بلوار آزادی، حر، بین حر 11 و 13
 • مطب دکتر اسدی پویا
  حافظ، عبیر آمیز، بین شهید عمادی و عبیر آمیز 1
 • شنوایی سنجی و سمعک سحر
  بلوار آزادی، بین آزادی 10 و 12
 • مطب دکتر ماندانا رستگار
  (5.0)
  بلوار قدس، حر، بین حر 11 و 13
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کریم نادری (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ دوشنبه 13 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دکتر صمیمی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 13 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دکتر صمیمی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دکتر صمیمی ندارد.
  neshan logo