info
عکس کافه بستنی افرا
category

کافه بستنی افرا محله نازی آباد، تهران

درباره‌ی کافه بستنی افرا

کافه بستنی افرا (کافی‌شاپ) در محله نازی آباد تهران و خیابان بوتیمار واقع شده است. این کافی‌شاپ یکی از سی و چهار کافی‌شاپ در محله نازی آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی لوتوس مال و همچنین رستوران زنجیره ای پیتزا سیب 360، آموزشگاه سفیر گفتمان، تیپاکس نازی آباد، دندانپزشکی شبانه روزی نازی آباد و رادیولوژی و سونوگرافی شفق قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس کافی شاپ کافه بستنی افرا تهران

کافی شاپ کافه بستنی افرا تهران در شهر تهران محله نازی آباد قرار دارد. آدرس دقیق این کافی شاپ، استان تهران، تهران، بلوار شهید رجایی، بابایی، بوتیمار است.

کافی شاپ کافه بستنی افرا تهران یکی از کافی‌شاپ‌های پرطرفدار در محله نازی آباد است. از جمله فست فودها، رستوران‌ها و کافی ‌شاپ‌های دیگر در اطراف این کافی شاپ می‌توانیم به رستوران و چلوکبابی مسلم، رستوران شاندیز جردن و اغذیه نشاط - شعبه مرکزی اشاره کنیم.

چطور به کافی شاپ کافه بستنی افرا تهران برویم؟

خوب است بدانید که ایستگاه اتوبوس باربری در نزدیکی کافی شاپ کافه بستنی افرا تهران قرار دارد. اگر بخواهید از طریق مترو به این مکان بروید، می‌توانید در ایستگاه مترو شهید بخارایی پیاده شوید. اپلیکیشن مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا بهترین مسیر را برای رسیدن به کافی شاپ کافه بستنی افرا تهران انتخاب کنید. نشان اطلاعات خوب و کاملی در اختیار شما قرار می‌دهد. از جمله اطلاعاتی که در اپلیکیشن نشان می‌توانید ببینید، آدرس دقیق، شماره تلفن، آدرس وب‌سایت و اینستاگرام، ساعت کاری، مسیریابی با اتوبوس یا مترو و نظر دیگر کاربران در مورد این کافی شاپ است.

در ادامه شما می‌توانید تصاویری از کافی شاپ کافه بستنی افرا تهران به همراه نزدیک‌ترین ایستگاه‌ها به آن را مشاهده کنید. فراموش نکنید اگر به این کافی شاپ مراجعه کردید، نظر خودتان را برای ما و دیگر کاربران در قسمت کامنت بگذارید.

سایر کافی‌شاپ‌های که در محدوده کافه بستنی افرا واقع شده‌اند:

 • قهوه کاج
  بزرگراه شهید تندگویان، لطیفی، خالقیپور، بابایی، بین قوچی زیناب و تولایی
 • قهوه بهشت
  بلوار شهید رجایی، کوکبی
 • قهوه سبز
  بلوار شهید رجایی، تولایی، دولت آبادی
 • کافه بایک
  بلوار شهید رجایی، تولایی، بین نیکنام و پیمان
 • کافه واته
  بلوار شهید رجایی، بابایی، شهید اسماعیل زاده
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط karimi (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کافه بستنی افرا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کافه بستنی افرا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کافه بستنی افرا ندارد.
  neshan logo