info
عکس ایستگاه اتوبوس نعمت آباد
category

ایستگاه اتوبوس نعمت آباد محله نعمت آباد، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس نعمت آباد

ایستگاه اتوبوس نعمت آباد (ایستگاه اتوبوس) در محله نعمت آباد تهران و بزرگراه آیت الله سعیدی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله نعمت آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ضایعات...خرید و فروش و همچنین نمایندگی ایران خودرو نعمت آباد 5041، لاستیک فروشی، مطب دکتر محمد رضا کاوه، بانک پارسیان و تولیدی آذین جامه قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو نعمت آباد، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس نعمت آباد تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس نعمت آباد تهران، شهر تهران، محله نعمت آباد است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه آیت الله سعیدی، تقاطع سهیل بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس نعمت آباد تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو نعمت آباد قرار دارد. همچنین شما می‌توانید آژانس توحید را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس نعمت آباد تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده نعمت آباد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس وصفنارد
  بزرگراه آیت الله سعیدی، بین مسجد و چهارم
 • ایستگاه اتوبوس شهرداری ناحیه دو
  بزرگراه آیت الله سعیدی، طبایی، میرزایی، بین زرنگی و محمدی
 • ایستگاه اتوبوس سر دولتخواه
  بزرگراه آیت الله سعیدی، تقاطع برادران شکری
 • ایستگاه اتوبوس فدک
  ورامینی، طالقانی، بین ارمغان و سبزینه
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه علی اصغر
  بزرگراه آیت الله سعیدی، پژاند
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس نعمت آباد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس نعمت آباد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس نعمت آباد ندارد.
  neshan logo