category ایستگاه اتوبوس نعمت آباد (محله نعمت آباد، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه آیت الله سعیدی، بین سهیل و طالقانی

ایستگاه اتوبوس نعمت آباد تهران در محله نعمت آباد تهران واقع شده است.

ایستگاه اتوبوس نعمت آباد (ایستگاه اتوبوس) در محله نعمت آباد تهران و بزرگراه آیت الله سعیدی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله نعمت آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پونک و همچنین طباخی بره طلایی، فروشگاه دخانیات تایماز، نانوایی، ایستگاه اتوبوس سهیل و بانک ملی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو نعمت آباد، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه آیت الله سعیدی، بین سهیل و طالقانی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده نعمت آباد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شفق
  سهیل، بعد از نعمت الله ده ده
 • ایستگاه اتوبوس مترو نعمت آباد
  بزرگراه آیت الله سعیدی
 • ایستگاه اتوبوس مترو نعمت آباد
  بزرگراه آیت الله سعیدی
 • ایستگاه اتوبوس سهیل
  سهیل، بین جام و بزرگراه آیت الله سعیدی
 • ایستگاه اتوبوس فدک
  طالقانی، بین فدک و ارمغان
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس نعمت آباد تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس نعمت آباد تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس نعمت آباد تهران ندارد.