عکس ترمینال آدینه
category

ترمینال آدینه (کرمان)

پایانه مسافربری و ایستگاه سوار
5.0
1 رای
استان کرمان کرمان استان کرمان، کرمان، بزرگراه شهید ابومهدی، بعد از شهید ابومهدی المهندس 14

موقعیت ترمینال آدینه کرمان را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در کرمان را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

ترمینال آدینه (پایانه مسافربری و ایستگاه سوار) در کرمان و بزرگراه شهید ابومهدی، بعد از شهید ابومهدی المهندس 14 واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ایستگاه اتوبوس پایانه اتوبوس شهید قاسم سلیمانی کرمان، کالارسان کریمان، نمازخانه ، فضای سبز و سرویس بهداشتی قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان کرمان، کرمان، بزرگراه شهید ابومهدی، بعد از شهید ابومهدی المهندس 14


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط a,n (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ یکشنبه 12 تیر ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ترمینال آدینه کرمان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

ترمینال آدینه ایستگاه سوار پایانه ترمینال مسافربری

آخرین بروزرسانی: یکشنبه 12 تیر ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ترمینال آدینه کرمان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ترمینال آدینه کرمان ندارد.