info
عکس سفارت سیرالئون
category

سفارت سیرالئون محله کاشانک، تهران

درباره‌ی سفارت سیرالئون

سفارت سیرالئون (سفارت) در محله کاشانک تهران و خیابان موحد دانش (اقدسیه) واقع شده است. این مکان یکی از هشت سفارت در محله کاشانک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه نقشه تهران و آوا سنتر و همچنین مطب دکتر سهراب کیهانی، منطقه برق پاسداران، لینوم فلکس، آزمایشگاه پاتوبیولوژی سپند و داروخانه اجودانیه قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو اقدسیه، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر سفارت‌های که در محدوده سفارت سیرالئون واقع شده‌اند:

 • سفارت جمهوری قرقیزستان
  پاسداران، نارنجستان پنجم
 • سفارت پادشاهی موراکو
  (4.2)
  پاسداران، نارنجستان ششم
 • سفارت ازبکستان
  (4.1)
  پاسداران، بوستان، نسترن
 • سفارت نیوزیلند
  (5.0)
  قاسمی، سوسن، پارک دوم
 • سفارت جمهوری چک
  (4.1)
  پاسداران، بوستان، نسترن
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط علیزاده (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سفارت سیرالئون اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سفارت سیرالئون در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سفارت سیرالئون ندارد.
  neshan logo