info
عکس سفارت جمهوری قرقیزستان
category

سفارت جمهوری قرقیزستان محله دیباجی - فرمانیه، تهران

درباره‌ی سفارت جمهوری قرقیزستان

سفارت جمهوری قرقیزستان (سفارت) در محله دیباجی - فرمانیه تهران و خیابان نارنجستان پنجم واقع شده است. این مکان یکی از چهار سفارت در محله دیباجی - فرمانیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه نقشه تهران و مرکز خرید آرتمیس و همچنین دکتر پرویز ملکی فر، اداره گاز منطقه ۶، شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی، سالن آرایش و زیبایی تیارا و بوستان نارنجستان قرار گرفته است.
سایر سفارت‌های که در محدوده سفارت جمهوری قرقیزستان واقع شده‌اند:

 • سفارت سیرالئون
  (5.0)
  بزرگراه ارتش، موحد دانش (اقدسیه)، بین نسترن و سباری
 • سفارت پادشاهی موراکو
  (4.2)
  پاسداران، نارنجستان ششم
 • سفارت ازبکستان
  (4.1)
  پاسداران، بوستان، نسترن
 • سفارت نیوزیلند
  (5.0)
  قاسمی، سوسن، پارک دوم
 • سفارت جمهوری چک
  (4.1)
  پاسداران، بوستان، نسترن
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط sajjijoon (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سفارت جمهوری قرقیزستان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سفارت جمهوری قرقیزستان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سفارت جمهوری قرقیزستان ندارد.
  neshan logo