info
عکس سفارت پادشاهی موراکو
category

سفارت پادشاهی موراکو محله دیباجی - فرمانیه، تهران

درباره‌ی سفارت پادشاهی موراکو

سفارت پادشاهی موراکو (سفارت) در محله دیباجی - فرمانیه تهران و خیابان نارنجستان ششم واقع شده است. این مکان یکی از چهار سفارت در محله دیباجی - فرمانیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه نقشه تهران و مرکز خرید آرتمیس و همچنین رستوران ماتادور، هایپر استار مارکت، پارک سنتر، کلینیک دندانپزشکی مانراد و دکتر پرویز ملکی فر قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از سفارت‌های خوب این منطقه می‌باشد.
سایر سفارت‌های که در محدوده سفارت پادشاهی موراکو واقع شده‌اند:

 • سفارت جمهوری قرقیزستان
  پاسداران، نارنجستان پنجم
 • سفارت سیرالئون
  (5.0)
  بزرگراه ارتش، موحد دانش (اقدسیه)، بین نسترن و سباری
 • سفارت ازبکستان
  (4.1)
  پاسداران، بوستان، نسترن
 • سفارت نیوزیلند
  (5.0)
  قاسمی، سوسن، پارک دوم
 • سفارت جمهوری چک
  (4.1)
  پاسداران، بوستان، نسترن
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط "مهرناز (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سفارت پادشاهی موراکو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سفارت پادشاهی موراکو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سفارت پادشاهی موراکو ندارد.
  neshan logo