info
عکس ایستگاه اتوبوس رمضانی پور
category

ایستگاه اتوبوس رمضانی پور محله کوی ولی عصر، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس رمضانی پور

ایستگاه اتوبوس رمضانی پور (ایستگاه اتوبوس) در محله کوی ولی عصر اصفهان و خیابان جانبازان واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و نه ایستگاه اتوبوس در محله کوی ولی عصر اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ اسماعیلی و همچنین گز و شیرینی تمشک آبی، هایپر مارکت دکتر حسابی، دانشگاه غیرانتفاعی صفاهان، آش آبادان و الکتریکی برادران قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس رمضانی پور اصفهان

ایستگاه اتوبوس رمضانی پور اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، محله کوی ولی عصر پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در جانبازان، بین رمضانپور و گلها قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف اصفهان، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس رمضانی پور اصفهان عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی سپهر قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس رمضانی پور اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده رمضانی پور واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ارتش
  کشاورز، بین سادات و وحید
 • ایستگاه اتوبوس پایانه زاینده رود
  سهروردی، ارغوان، ارغوان (29)
 • ایستگاه اتوبوس اداره گذرنامه
  رودکی، بین بهار و شهید نوری
 • ایستگاه اتوبوس بهشت
  حبیب الهی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس رمضانی پور اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس رمضانی پور در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس رمضانی پور ندارد.
  neshan logo