info
عکس ایستگاه اتوبوس انتهای قدس
category

ایستگاه اتوبوس انتهای قدس محله لادان، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس انتهای قدس

ایستگاه اتوبوس انتهای قدس (ایستگاه اتوبوس) در محله لادان اصفهان و خیابان قدس واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله لادان اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی املاک شاه سنایی، کارگاه جوشکاری جان نثاری، کبابی بریانی گلستان، فروشگاه نما چوب اریا و دنا یدک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس انتهای قدس اصفهان

در شهر اصفهان، محله لادان ، ایستگاه اتوبوس انتهای قدس اصفهان قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در آتشگاه، قدس قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس انتهای قدس اصفهان عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اصفهان دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس قاسمی واقع شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده انتهای قدس واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس جوان
  مدرس نجفی، شهید صمدیه لباف
 • ایستگاه اتوبوس نوبهار
  آتشگاه، قدس، بین هفدهم و علامه مجلسی
 • ایستگاه اتوبوس یخچال
  آتشگاه، بهشت، بین شهید حسین صدری و عدالت
 • ایستگاه اتوبوس فرهنگسرا
  شهیدان غربی، ملت، بین ترنم و مصطفی جعفری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس انتهای قدس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس انتهای قدس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس انتهای قدس ندارد.
  neshan logo