info
عکس شرکت نوآوران شیشه سپنتا
category

شرکت نوآوران شیشه سپنتا محله شهید هرندی، تهران

فروشگاه شیشه و آینه
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی شرکت نوآوران شیشه سپنتا

شرکت نوآوران شیشه سپنتا (فروشگاه شیشه و آینه) در محله شهید هرندی تهران و خیابان جناب واقع شده است. این فروشگاه یکی از هفت فروشگاه شیشه و آینه در محله شهید هرندی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار مولوی و همچنین کارتن فروشی بختیاری، تکیه گاه آقا مرتضی علی (ع)، باربری نوبشری، پارک هرندی و کالایاب قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو میدان محمدیه، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

درباره فروشگاه شرکت نوآوران شیشه سپنتا تهران

فروشگاه شرکت نوآوران شیشه سپنتا تهران در شهر تهران، محله شهید هرندی، واقع شده است. فروشگاه شرکت نوآوران شیشه سپنتا تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله شهید هرندی به شمار می‌رود. فروشگاه‌های دیگری نیز مانند شیشه و آینه لشکری، پخش شیشه برکت و گالری و بازرگانی سلیمانی فر در محدوده این فروشگاه قرار دارند.

چطور به فروشگاه شرکت نوآوران شیشه سپنتا تهران برویم؟

برای پیدا کردن بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه شرکت نوآوران شیشه سپنتا تهران می‌توانید از مسیریاب نشان استفاده کنید. اگر قصد دارید برای کمک به کاهش آلودگی هوا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این مکان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس پاچنار قرار دارد. نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به فروشگاه شرکت نوآوران شیشه سپنتا تهران نیز ایستگاه مترو خیام است. اپلیکیشن نشان در مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو به شما کمک می‌کند و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را با شما به اشتراک می‌گذارد.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه شرکت نوآوران شیشه سپنتا تهران رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" تصاویر مربوط به فروشگاه شرکت نوآوران شیشه سپنتا تهران را با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های شیشه و آینه که در محدوده شرکت نوآوران شیشه سپنتا واقع شده‌اند:

 • شیشه و آینه لشکری
  مولوی، گلسرخی
 • پخش شیشه برکت
  خیام، قائم، بین حاج واحدی و فروردین
 • گالری و بازرگانی سلیمانی فر
  خیام
 • شیشه و آینه مختاری
  خیام، آذر
 • شیشه فرهادی
  خیام، بین مرتضی کلاته و مختاری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط منوچهر صادقی (شهریار سطح ۱۱ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شرکت نوآوران شیشه سپنتا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شرکت نوآوران شیشه سپنتا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شرکت نوآوران شیشه سپنتا ندارد.
  neshan logo