info
عکس شیشه و آینه لشکری
category

شیشه و آینه لشکری محله تختی - خانی آباد، تهران

فروشگاه شیشه و آینه
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی شیشه و آینه لشکری

شیشه و آینه لشکری (فروشگاه شیشه و آینه) در محله تختی - خانی آباد تهران و خیابان گلسرخی واقع شده است. این فروشگاه یکی از پانزده فروشگاه شیشه و آینه در محله تختی - خانی آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری رضا و همچنین مسجد بینایی، سفره خانه حیدر بابا، کافی نت و خدمات کامپیوتر عصرارتباط، آتش نشانی ایستگاه شماره 67 شهید علیرضا سفی زاده و بانک صادرات قرار گرفته است.

درباره فروشگاه شیشه و آینه لشکری تهران

فروشگاه شیشه و آینه لشکری تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله تختی - خانی آباد و پیدا کنید. فروشگاه شیشه و آینه لشکری تهران یکی از فروشگاه‌های پرطرفدار محله تختی - خانی آباد است. پخش شیشه برکت، گالری و بازرگانی سلیمانی فر و شیشه و آینه مختاری از جمله فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه شیشه و آینه لشکری تهران برویم؟

مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه شیشه و آینه لشکری تهران را به شما پیشنهاد می‌دهد. اگر قصد دارید برای کمک به کاهش آلودگی هوا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این مکان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس دلبخواه قرار دارد. اگر با استفاده از مترو به این فروشگاه می‌روید، در ایستگاه مترو میدان محمدیه که نزدیک‌ترین ایستگاه به فروشگاه شیشه و آینه لشکری تهران می‌باشد، پیاده شوید. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک گرفته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مکان ببینید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه شیشه و آینه لشکری تهران مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر از فروشگاه شیشه و آینه لشکری تهران تصویری دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های شیشه و آینه که در محدوده شیشه و آینه لشکری واقع شده‌اند:

 • پخش شیشه برکت
  خیام، قائم، بین حاج واحدی و فروردین
 • گالری و بازرگانی سلیمانی فر
  خیام
 • شیشه و آینه مختاری
  خیام، آذر
 • شیشه فرهادی
  خیام، بین مرتضی کلاته و مختاری
 • فروشگاه میرال گستر محمدی
  خیام
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شیشه و آینه لشکری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شیشه و آینه لشکری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شیشه و آینه لشکری ندارد.
  neshan logo