info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان محمدیه شمالی
category

ایستگاه اتوبوس میدان محمدیه شمالی محله سنگلج، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان محمدیه شمالی

ایستگاه اتوبوس میدان محمدیه شمالی (ایستگاه اتوبوس) در محله سنگلج تهران و خیابان خیام واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و چهار ایستگاه اتوبوس در محله سنگلج تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار مولوی و همچنین رستوران وکیل التجار، میدان محمدیه، پوشاک نایس استار، فلافل مامان جون و نخ موسوی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو میدان محمدیه، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان محمدیه شمالی تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس میدان محمدیه شمالی تهران است که در محله سنگلج قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس خیام، بین میدان محمدیه و چراغ برق می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان محمدیه شمالی تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو خیام قرار دارد. همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی خلج را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میدان محمدیه شمالی تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.





سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان محمدیه شمالی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مترو شوش
  خیام، بین جلالی ثانی و فروردین
 • ایستگاه اتوبوس گلوبندک
  15 خرداد، بین نوری و مروارید
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای خیام
  خیام، بین جلالی ثانی و فروردین
 • ایستگاه اتوبوس میدان وحدت
  وحدت اسلامی، بین فروزش و رازی
 • ایستگاه اتوبوس ورزشگاه
  وحدت اسلامی، بین خندان و زندی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان محمدیه شمالی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان محمدیه شمالی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان محمدیه شمالی ندارد.
  neshan logo