info
عکس ایستگاه اتوبوس گلوبندک
category

ایستگاه اتوبوس گلوبندک محله سنگلج، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس گلوبندک

ایستگاه اتوبوس گلوبندک (ایستگاه اتوبوس) در محله سنگلج تهران و خیابان 15 خرداد واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و چهار ایستگاه اتوبوس در محله سنگلج تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی پارک شهر، بیمارستان سیدالشهدا، موزه نگارخانه و بازار رضا و همچنین درمانگاه خیریه امام حسین، خانه تاریخی مستوفی الممالک، مسجد مرکزی اردبیلی ها، حسینیه کربلایی ها و اتحادیه صنف عطاران وسقط فروشان تهران قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو پانزده خرداد، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس گلوبندک تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس گلوبندک تهران است که در محله سنگلج قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در 15 خرداد، بین نوری و مروارید قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس گلوبندک تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو خیام قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده گلوبندک واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان وحدت
  وحدت اسلامی، بین فروزش و رازی
 • ایستگاه اتوبوس حسن آباد
  امام خمینی، بین محمودیان و شفیعی
 • ایستگاه اتوبوس میدان محمدیه شمالی
  خیام، بین میدان محمدیه و چراغ برق
 • ایستگاه اتوبوس میدان امام خمینی
  امیرکبیر، ناصرخسرو، بین پست و دکتر مسعودخان
 • ایستگاه اتوبوس ابوسعید
  ابوسعید، بین مقدم و غفاری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس گلوبندک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس گلوبندک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس گلوبندک ندارد.
  neshan logo