info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان وحدت
category

ایستگاه اتوبوس میدان وحدت محله فروزش - امیر بهادر، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان وحدت

ایستگاه اتوبوس میدان وحدت (ایستگاه اتوبوس) در محله فروزش - امیر بهادر تهران و خیابان وحدت اسلامی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه اتوبوس در محله فروزش - امیر بهادر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان رازی و بازارچه شاپور و همچنین ویتامینه تک 110، چلو کبابی نریمان، گالری حاج اوغلی اصغر، داروخانه اعتبار و سماور نوبل ریوفی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان وحدت تهران

در شهر تهران، محله فروزش - امیر بهادر ، ایستگاه اتوبوس میدان وحدت تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در وحدت اسلامی، بین فروزش و رازی قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان وحدت تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو خیام قرار دارد. همچنین تاکسی تلفنی خلج را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان وحدت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بهشت
  وحدت اسلامی، بهشت، بین میری و عدالت خواه
 • ایستگاه اتوبوس گلوبندک
  15 خرداد، بین نوری و مروارید
 • ایستگاه اتوبوس کلانتری منیریه
  ابوسعید، بین میدان منیریه و گلبانگ
 • ایستگاه اتوبوس پاچنار
  خیام، لباسچی یکم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان وحدت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان وحدت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان وحدت ندارد.
  neshan logo