عکس ایستگاه اتوبوس ابتدای خیام
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس ابتدای خیام (محله تختی - خانی آباد، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، خیام، بین جلالی ثانی و فروردین

موقعیت ایستگاه اتوبوس ابتدای خیام در محله تختی - خانی آباد تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس ابتدای خیام (ایستگاه اتوبوس) در محله تختی - خانی آباد تهران و خیابان خیام واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله تختی - خانی آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ کریستال و همچنین باربری مهر ایران، پخش دخانیات جم، چلوکباب و جوجه کباب فرد مهتاب، ابزار شیشه و آینه همایون و فروشگاه شیشه و آینه حق شناس قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شوش، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابتدای خیام

ایستگاه اتوبوس ابتدای خیام یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله تختی - خانی آباد خیابان خیام قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در خیام، بین جلالی ثانی و فروردین قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس ابتدای خیام عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو ترمينال جنوب قرار گرفته است. همچنین تاکسی تلفنی خلج را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابتدای خیام و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، خیام، بین جلالی ثانی و فروردین


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ابتدای خیام واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس باغ آذری
  بزرگراه بعثت، بخارایی، بین سمیعی و زارعی
 • ایستگاه اتوبوس پایانه جنوب پایانه شهید افشار
  بزرگراه بعثت، بخارایی، غفاری
 • ایستگاه اتوبوس مترو ترمینال جنوب
  بزرگراه بعثت، عباسی، بین اسفندیاری و مرسلی
 • ایستگاه اتوبوس مختاری
  وحدت اسلامی، بین پهلوان حسن و وکیلی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ابتدای خیام اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ابتدای خیام در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ابتدای خیام ندارد.
  neshan logo