عکس ایستگاه اتوبوس مختاری
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس مختاری (محله آگاهی، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، وحدت اسلامی، بین پهلوان حسن و وکیلی

موقعیت ایستگاه اتوبوس مختاری در محله آگاهی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس مختاری (ایستگاه اتوبوس) در محله آگاهی تهران و خیابان وحدت اسلامی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله آگاهی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پلیس آگاهی نیروی انتظامی، پمپ بنزین جایگاه 126، داروخانه مونا سلیمی، مسجد شارعی و طلای افسون قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مختاری

آدرس ایستگاه اتوبوس مختاری، شهر تهران، محله آگاهی خیابان وحدت اسلامی است. این ایستگاه اتوبوس در وحدت اسلامی، بین پهلوان حسن و وکیلی قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مختاری عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو راه آهن قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس شباهنگ قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، وحدت اسلامی، بین پهلوان حسن و وکیلی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مختاری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه مختاری
  کارگر جنوبی، بین سیما و حکیمی
 • ایستگاه اتوبوس شوش
  شوش
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مختاری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مختاری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مختاری ندارد.
  neshan logo