info
عکس چلوکباب و جوجه کباب فرد مهتاب
category

چلوکباب و جوجه کباب فرد مهتاب محله باغ آذری، تهران

درباره‌ی چلوکباب و جوجه کباب فرد مهتاب

چلوکباب و جوجه کباب فرد مهتاب (رستوران) در محله باغ آذری تهران و خیابان لرستانی واقع شده است. این رستوران یکی از هجده رستوران در محله باغ آذری تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار شیشه تهران و همچنین پمپ بنزین جهانشاهی 118، باربری جاوید ترابر، پخش دخانیات جم، ورودی مترو ایستگاه شوش و ایستگاه مترو شوش قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این رستوران یکی از غذاخوری‌های خوب این منطقه می‌باشد. با توجه به نزدیکی این رستوران به ایستگاه مترو شوش، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، تلفن و آدرس رستوران رستوران چلوکباب و جوجه کباب فرد مهتاب تهران

این رستوران را می‌توانید‌ شهرتهران،محله باغ آذری و شوش، لرستانی پیدا کنید. شما می‌توانید با شماره تلفن رستوران چلوکباب و جوجه کباب فرد مهتاب تهران (02155187020) تماس بگیرید و هر اطلاعاتی در مورد آن نیاز دارید، به دست آورید.

رستوران چلوکباب و جوجه کباب فرد مهتاب تهران را می‌توان یکی از رستوران‌های محبوب محله باغ آذری به شمار آورد. رستوران‌های معروف دیگری در اطراف این رستوران هستند که از میان آن‌ها می‌توان به حلال، تهیه و توزیع تون ماهی لیراتون، رستوران خرم، غذا خوری عمو سعید و رستوران جوان اشاره کرد. برخی از محبوب‌ترین کافی‌شاپ‌های محله باغ آذری مهیار کافی هستند که در نزدیکی رستوران چلوکباب و جوجه کباب فرد مهتاب تهران قرار گرفته اند.

چطور به رستوران چلوکباب و جوجه کباب فرد مهتاب تهران برویم؟

اپلیکیشن مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند راحت و بی‌دردسر بهترین مسیر را برای رسیدن به رستوران چلوکباب و جوجه کباب فرد مهتاب تهران انتخاب کنید و اوقات خوشی را در این رستوران بگذرانید. نقشه آنلاین نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما می‌گذارد. دسترسی به این مکان با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی، نظر دیگر کاربران و مکان‌هایی که در اطراف این رستوران قرار دارند، مواردی هستند که در اپلیکیشن نشان قابل مشاهده‌اند.

قرار گرفتن ایستگاه مترو و اتوبوس در نزدیکی رستوران چلوکباب و جوجه کباب فرد مهتاب تهران یکی از امتیازهای خوب آن است که باعث می‌شود دیگر نگران جای پارک یا ترافیک آن محله نباشید. ایستگاه مترو ترمینال جنوب نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این رستوران است. نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس به رستوران چلوکباب و جوجه کباب فرد مهتاب تهران ایستگاه اتوبوس تهرانچی می‌باشد.

اطلاعات و آدرس دقیق این رستوران را در ادامه می‌بینید. یادتان باشد اگر به رستوران چلوکباب و جوجه کباب فرد مهتاب تهران رفتید، حتماً نظر خودتان را در بخش نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر غذاخوری‌های که در محدوده چلوکباب و جوجه کباب فرد مهتاب واقع شده‌اند:

 • حلال
  شوش
 • تهیه و توزیع تون ماهی لیراتون
  خیام، بین باغ انگوری و ترقی
 • رستوران خرم
  خیام، بین آهن فروشان و جعفری
 • غذا خوری عمو سعید
  شوش
 • رستوران جوان
  (5.0)
  عباسی، مسجد راد مرد
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محمد علی 369 (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی چلوکباب و جوجه کباب فرد مهتاب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد چلوکباب و جوجه کباب فرد مهتاب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه چلوکباب و جوجه کباب فرد مهتاب ندارد.
  neshan logo