info
عکس ورودی مترو ایستگاه شوش
category

ورودی مترو ایستگاه شوش محله باغ آذری، تهران

ورودی ایستگاه

درباره‌ی ورودی مترو ایستگاه شوش

ورودی مترو ایستگاه شوش (ورودی ایستگاه) در محله باغ آذری تهران و شوش، بلوار شهید رجایی واقع شده است. این ورودی یکی از سه ورودی ایستگاه مترو در محله باغ آذری تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی باربری وطن، پارک مادر، پخش دخانیات جم، چلوکباب و جوجه کباب فرد مهتاب و ایستگاه مترو شوش قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این ورودی یکی از سایر ورودی‌ها خوب این منطقه می‌باشد. با توجه به نزدیکی این ورودی به ایستگاه مترو شوش، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.نظرات کاربران در مورد ورودی مترو ایستگاه شوش

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  علی اوسط شاهملکی
  یکشنبه 08 خرداد ماه 1401

  خیلی خیلی خوبه

 • avatar
  ایران شگفت انگیز
  سه شنبه 07 تیر ماه 1401

  برای رسیدن به خیابان شوش و میدان شوش از این ایستگاه استفاده کنید. برای خرید از قسمت چینی و بلور وشیشه فروشهای میدان شوش در این ایستگاه پیاده شوید و بعد میتوانید حدود 20 دقیقه به سمت شرق پیاده بروید تا به انجا برسید. بیشتر باربری های بین شهری تهران هم دفتر هاشون در این خیابان هست. در قسمتی از این خیابان هم متاسفانه در ساعت های خاصی معتادان جمع میشوند و آزادانه در خیابان و دور هم مواد مصرف میکنند.

 • avatar
  مهاجر
  سه شنبه 07 دی ماه 1400

  از ایستگاه های خوب و شلوغ و کاربردی حمل و نقل عمومی مترو است که بارها از آن استفاده کرده ام و راضی هستم و ...


سایر سایر ورودی‌ها که در محدوده ورودی مترو ایستگاه شوش واقع شده‌اند:

 • ورودی مترو ایستگاه میدان محمدیه
  (3.0)
  خیام، میدان محمدیه
 • ورودی مترو ایستگاه ترمینال جنوب
  (4.3)
  بلوار شهید رجایی، عباسی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محسن پورحیدری (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ورودی مترو ایستگاه شوش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ورودی مترو ایستگاه شوش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ورودی مترو ایستگاه شوش ندارد.
  neshan logo